XII Niedziela zwykła – 23 czerwca 2024 r.


  1. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne: jutro – w poniedziałek: uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela; w piątek: św. Ireneusza – biskupa męczennika
    i doktora Kościoła; w sobotę: uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  1. W miesiącu czerwcu, codziennie o 17.30, czcimy naszego Pana śpiewem litanii do Najświętszego Serca Jezusowego i odmawiamy koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  1. Informujemy, że lista uczestników na naszą pielgrzymkę parafialną na Litwę jest już zamknięta. Cieszymy się, że zgłosiło się 49 uczestników.
  1. Trwa zbiórka w parafii na kolejne prace remontowe naszego kościoła. Zachęcamy was do ofiarności i życzliwego przyjmowania naszych wolontariuszy. Każdy z nich ma identyfikator
    i zeszyt z kopertą, do której są wrzucane ofiary. Po wrzuceniu trzeba będzie podpisać się i określić ofiarowaną kwotę. Z góry składamy Bóg zapłać.
  1. Po Mszach osoby, które zapisały się na prenumeratę tygodnika katolickiego „Idziemy”, mogą odebrać swój egzemplarz w zakrystii.
  1. W ostatnim czasie do wieczności przeszedł nasz parafianin: śp. Wojciech Rudziński. Módlmy się za niego: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Rozpoczęły się wakacje. Wszystkim życzymy odrobiny oddechu i dobrego wypoczynku! Niech dobry Bóg strzeże wszystkich i umacnia!

Duszpasterze

Par. rzym.-kat. p.w. Św. Wojciecha B.M., Al. W.P. 44, 07-401 Ostrołęka

PKO BP, nr: 74 1240 1691 1111 0010 8502 4374.

Za wszystkie datki i każde wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.