Nasza strona, aby wyglądać i działać prawidłowo, korzysta z plików cookies. Obsługę cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej o polityce cookies.

Akceptuję

Nowa odsłona witryny internetowej naszej parafii

22-03-2015 00:15 Michał Komunikaty administracyjne Czytano: 959

Jest nam miło poinformować, Was - parafian oraz gości, że dzisiaj została uruchomiona nowa odsłona strony internetowej naszej parafii. Z wielką starannością zostały przeniesione artykuły oraz zdjęcia z ponad 10-letniego okresu działania strony naszej parafii.

Liczymy na to, że dzięki nowym technologiom, również nam będzie łatwiej informować Was, o tym, co się dzieje w naszej parafii. Nowa strona internetowa jest także dostępna w wersji na urządzenia mobilne (telefony i tablety). Idąc z duchem czasu, będziemy poszerzać możliwości strony internetowej, aby jeszcze sprawniej docierać do każdego z Was, a także promować naszą parafię w Polsce i na świecie.

Serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania.