Nasza strona, aby wyglądać i działać prawidłowo, korzysta z plików cookies. Obsługę cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej o polityce cookies.

Akceptuję

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07 października 2018.
27 Niedziela zwykła (B).

06-10-2018 22:00 xRobert Kaim Ogłoszenia parafialne Czytano: 189

 

 1. Z kalendarza liturgicznego:

  13 października (sobota) – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, Kapłana.

   

 2. Rozpoczął się miesiąc październik. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, przed Mszą św. wieczorną, o godz. 17.30. Wszystkie dzieci zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Różańcowych w poniedziałki, środy i piątki na godz. 17.30.

   

 3. Dziś we wspólnocie parafialnej obchodzimy Imieniny ks. Artura. Na Mszy Świętej o godz. 11.30 – będziemy się modlić w intencji Solenizanta życząc Mu wszelkich potrzebnych łask na drogach kapłańskiego, pallotyńskiego życia.

   

 4. Dzisiejsza niedziela jest Pallotyńską Niedzielą Misyjną. Pamiętajmy o tym szczególnym powołaniu i modlitwie za tych, którzy głoszą Ewangelię w krajach Misyjnych.

   

 5. Msze Święte dla Dzieci Pierwszokomunijnych i ich rodziców oraz spotkania formacyjne, w tym roku będą odbywały się w każdą drugą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godz. 11.30. Na pierwsze takie spotkanie zapraszamy za tydzień, 14 października na godz. 11.30. Obecność obowiązkowa.

   

 6. Za tydzień, po Mszy Świętej wieczornej - zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie z Procesją Różańcową. Ze względu na Nabożeństwo Fatimskie - nie będzie Różańca o godz. 17.30.

   

 7. W przyszłą niedzielę, kazania będzie głosił nasz Współbrat, ks. Piotr Pieczatowski SAC. Ksiądz Piotr, po Mszach Świętych - będzie zbierał ofiary do puszek na budowę i utrzymanie naszego Kościoła w Mazowszanach, gdzie nasz Gość obecnie mieszka i pracuje.

   

 8. Dziś po Mszach Świętych można złożyć ofiary do puszek na potrzeby „CARITAS”.

   

 9. Młodzież, od 8-mej klasy, zapraszamy do wzięcia udziału w Pallotyńskim Czuwaniu Młodych na Jasnej Górze, 27-28 października. Organizujemy wyjazd z naszej Parafii. Informacje na temat czuwania znajdziemy w dzisiejszej gazetce, a zapisać się można w zakrystii.

   

 10. Dzisiejszy GŁOS KATOLICKI poświęcony jest młodzieży, wierze i powołaniu. Przeczytamy w nim o Synodzie Biskupów, o wizycie Papieża Franciszka na Litwie oraz historię życia wyjątkowego człowieka, jakim był O. Joachim Badeni, Dominikanin, w artykule pt.: „Mistyk i Arystokrata”.

   

Polecamy wszystkich szczególnej opiece Matki Bożej, Królowej Różańca Świętego i życzymy Bożego błogosławieństwa na nadchodzący tydzień pracy.