Nasza strona, aby wyglądać i działać prawidłowo, korzysta z plików cookies. Obsługę cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej o polityce cookies.

Akceptuję

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 Niedziela zw. – 05.07.2020 r.

05-07-2020 00:00 Michał Ogłoszenia parafialne Czytano: 46
  1. W tym tygodniu przypadają w liturgii wspomnienia: jutro, w poniedziałek: bł. Marii Teresy Ledóchowskiej – dziewicy, w środę: św. Jana z Dukli – prezbitera, w sobotę – święto św. Benedykta – opata i patrona Europy.

  2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu – głównego patrona diecezji.

  3. W dniu dzisiejszym gościmy w parafii pallotyna ks. Ryszarda Halwę – założyciela Ruchu SOS – Obrony Życia Poczętego. Serdecznie witamy go w parafii i życzymy obfitości Bożych łask. Po Mszach ks. Ryszard będzie rozprowadzał kalendarze na Nowy Rok i czasopismo Moja Rodzina. Kupując je będzie można wesprzeć te niezwykle ważne i święte dzieła, którym patronuje.

  4. Cały czas można zapisywać się na pielgrzymkę do Wieliczki, Wadowic Ludźmierza, Zakopanego i Krakowa, która odbędzie się w dniach: 08–11.10.2020 r. (czw. – niedz.). Koszt 650 zł. (przy wpisie zaliczka 200 zł.). Mamy jeszcze 15 wolnych miejsc. 

  1. Po Mszach osoby, które zapisały się na prenumeratę nowego tygodnika katolickiego „Idziemy”, mogą odebrać swój egzemplarz w zakrystii.

 

Zapowiedzi: sakramentalny związek mają zamiar zawrzeć: Marcin Żukowski z naszej parafii z Anną Olszewską z par. św. Antoniego w Przytułach Starych; Janusz Bielski z par. Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej – Matki Miłosierdzia z Malwiną Szewczyk z naszej parafii. (zapowiedzi 2-gie)

 

Obyśmy zawsze mieli odwagę przychodzić do Jezusa z tym co chore, trudne i bolesne, oddając wszystko Jego leczącej miłości! duszpasterze 

 

Par. rzym.-kat. p.w. Św. Wojciecha B.M., Al. W.P. 44, 07-401 Ostrołęka
PKO BP, nr: 74 1240 1691 1111 0010 8502 4374.
Za wszystkie datki i każde wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.