Nasza strona, aby wyglądać i działać prawidłowo, korzysta z plików cookies. Obsługę cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej o polityce cookies.

Akceptuję

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15 Niedziela zw. – 11 lipca 2021 r.

11-07-2021 00:00 Michał Ogłoszenia parafialne Czytano: 41
  1. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne: jutro, w poniedziałek 12 lipca: św. Brunona z Kwerfurtu – biskupa i męczennika; we wtorek 13 lipca: św.  Andrzeja Świerada i Benedykta – pustelników; w czwartek  15 lipca: św. Bonawentury – biskupa i doktora Kościoła; w piątek 16 lipca: Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

  1. W przyszłą niedzielę 18 lipca, po Mszy wieczornej o 18.00, odbędzie się kolejne nabożeństwo Fatimskie z różańcem i procesją maryjną wokół kościoła. 

  2. W związku z rozpoczętym remontem kościoła i zgodnie z sugestiami wielu parafian, chcemy wrócić do starej tradycji sezonowych zbiórek pieniędzy na terenie parafii. W najbliższym czasie postaramy się wyznaczyć osoby odpowiedzialne za zbiórkę na poszczególne części naszej parafii i puścić listy, by dokonywać z osobistym podpisem dobrowolnych wpłat na naszą świątynię. Już z góry składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie datki.

  3. Po Mszach osoby, które zapisały się na prenumeratę tygodnika katolickiego „Idziemy”, mogą odebrać swój egzemplarz w zakrystii.

  4. W ostatnim czasie do wieczności przeszedł nasz kolejny parafianin – śp. Czesław Kaczyński. Módlmy się za niego: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

 

Zapowiedzi: Sakramentalny związek mają zamiar zawrzeć: Krzysztof Sobociński z naszej parafii z Katarzyną Orzechowską z par. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce (zapow. 2-ga).