Nasza strona, aby wyglądać i działać prawidłowo, korzysta z plików cookies. Obsługę cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej o polityce cookies.

Akceptuję

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 Niedziela zwykła – 17 lipca 2022 r.

17-07-2022 00:00 Michał Ogłoszenia parafialne Czytano: 162
  1. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne: w piątek: św. Marii Magdaleny; w sobotę: św. Brygidy – zakonnicy, patronki Europy.

  2. Dzisiaj po Mszy wieczornej o godz. 18.00 odbędzie się kolejne nabożeństwo fatimskie z różańcem i procesją wokół kościoła. Zapraszamy.

  3. Nasz ostrołęcki szpital zgłasza zapotrzebowanie na krew. Można ją oddawać od poniedziałku do piątku w godz.: od 7.00 do 12.00 i w sobotę od 7.00 do 11.00. Kandydat ma być w przedziale wiekowym od 18 do 60 lat – zdrowy, wyspany, wypoczęty, dobrze nawodniony i mieć ze sobą dowód osobisty.

  4. W dniach 23-24 lipca (sobota-niedziela) będziemy gościć w naszej parafii grupę ewangelizacyjną z Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Nasi goście będą w sobotę odwiedzać domy na terenie naszej parafii dzieląc się swoim doświadczeniem wiary. Prosimy o ich życzliwe przyjęcie. Każdy z ewangelizatorów będzie posiadał identyfikator z imieniem, nazwiskiem i pieczęcią parafii oraz dokument tożsamości. W ramach działania ewangelizacyjnego, w sobotę o godz. 18.00 odbędzie się Masza święta z modlitwą o uzdrowienie, której będzie przewodniczył pallotyn i lider wspólnoty ks. Krzysztof Kralka SAC. Z soboty na niedzielę będą potrzebne noclegi dla ok. 40 osób. Osoby mogące przyjąć gości na nocleg proszone są o zgłoszenie się do zakrystii dziś lub w ciągu tygodnia oraz o odebranie po sobotniej Eucharystii ewangelizatorów do domu. 

  5. Po Mszach ci, którzy zapisali się na prenumeratę tygodnika katolickiego „Idziemy”, mogą odebrać swój egzemplarz w zakrystii.

  6. Zapowiedzi: Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Marcin Łyżwa i Patrycja Niedźwiecka – oboje z naszej parafii (zapow. 2-ga).