Nasza strona, aby wyglądać i działać prawidłowo, korzysta z plików cookies. Obsługę cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej o polityce cookies.

Akceptuję

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3 Niedziela Wielkanocna – 26.04.2020 r.

26-04-2020 00:00 Michał Ogłoszenia parafialne Czytano: 91
  1. Jeszcze raz dziękujemy tym wszystkim, którzy w ostatnich dniach wspierają finansowo naszą parafię i kościół. Zapewniamy o modlitwie i składamy serdeczne Bóg zapłać.

  2. Według wyliczeń metrażu naszej świątyni i zgodnie z obecnie obowiązującym prawem, w naszym kościele może znajdować się do 15 osób. Ponieważ jednak Pan Bóg dał nam piękne słoneczne dni, można też we Mszy uczestniczyć przed świątynią – oczywiście z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, właściwą odległością i maseczkami na twarzy. Zachęcamy więc, by z ufnością przychodzić na Eucharystię.

  3. W najbliższą środę, 29 kwietnia, przypada liturgiczne wspomnienie Św. Katarzyny Sieneńskiej – dziewicy, doktora Kościoła i Patronki Europy.

  4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca maja. W piątek do południa odwiedzimy naszych chorych, a wieczorem o 17.30 rozpoczniemy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny ze śpiewem Litanii Loretańskiej.

  5. Ponieważ niedziela 3 maja, jako wielkanocna, ma najwyższą rangę liturgiczną, stąd Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski jest w tym roku przesunięta na sobotę 2 maja. Tego dnia przewidujemy niedzielny porządek Mszy. Oprócz Eucharystii, zapraszamy też na godz. 17.00 na adorację pierwszosobotnią i różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.

  6. Do naszego kościoła lub do kancelarii można przynosić ofiary składane w Wielkim Poście
    w caritasowskich skarbonkach z okazji akcji „dar juniora dla seniora”.

 

Obyśmy zawsze potrafili rozpoznawać obecnego i towarzyszącego nam na drogach życia Jezusa, a przede wszystkim chcieli się Nim karmić w sakramencie Eucharystii!  duszpasterze 

 

Par. rzym.-kat. p.w. Św. Wojciecha B.M., Al. WP 44, 07-401 Ostrołęka 

PKO BP, nr: 74 1240 1691 1111 0010 8502 4374

Za wszystkie datki i każde wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.